KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442105
nr 1344 2105
Oidentifierad konstnär. Monogramsigbnerad, Slädfärd, 1941. Signerad. Olja på duk, 57x77 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:23:52
100 kr
150 kr